تبدیل آثار شما به کتاب در اسرع وقت همراه با انجام کلیه مراحل اداری در وزارت ارشاد و خانه کتاب و کتابخانه ملی با کمترین هزینه در تیراژ دلخواه شما

چاپ کتاب در مرکز چاپ و نشر شاپرک

شما میتوانید با مطالعه این سایت تا حدودی به مراحل چاپ کتاب ، روشهای چاپ کتاب ، مزایای چاپ کتاب ، روشهای اخذ مجوز چاپ کتاب ، انواع قرارداد چاپ کتاب و انواع صحافی های کتاب آگاه و مطلع شوید.ما با افتخار آمادگی خود را جهت تبدیل آثار ، دستونشته ها و دلنوشته های شما عزیزان به کتابی ارزشمند و فاخر اعلام مینائیم. چاپ کتاب در تیراژ محدود.ثبت کتاب در کتابخانه ملی .اخذ مجوز کتاب .تبدیل پایان نامه به کتاب.مراحل چاپ کتاب.چاپ کاتالوگ.چاپ دیجیتال . طراحی کاتالوگ . عکاسی صنعتی . چاپ کتاب رمان و شعر . اطلاع از هزینه های چاپ کتاب و بسیاری موارد دیگر مربوط به صنعت چاپ را میتوانید در این مرکز به صورت کاملاً حرفه ای پیگیری نمائید.

در این انتشارات کلیه ی آثار دوستان از طریق فروشگاه اینترنتی انتشارات معرفی و عرضه میگردد

فروشگاه اینترنتی کتاب

تبدیل پایان نامه به کتاب

: نحوه و شرایط تبدیل پایان نامه به کتاب یا چاپ کتاب از پایان نامه

 

تبدیل پایان نامه به کتاب و چاپ کتاب از پایان نامه و چاپ کتاب از مقاله و یا استخراج مقاله از پابان نامه اینروزها بسیار متداول شده است .که این تبدیل پایان نامه به کتاب بعضا به دلیل کسب امتیاز و نمره در مصاحبه دکترا بوده و یا به دلایلی همچون کسب رتبه و استفاده از امتیاز کتاب در افزایش مزایای شغلی و همچنین برخی برای عضو شدن در کانون اهل قلم استفاده از مزایای آن و حتی برخی برای استفاده در گذراندن دوران سربازی اقدام به تبدیل پایان نامه به کتاب مینمایند. ولی مسئله ی مهم این است که با تبدیل پایان نامه به کتاب صاحب اثر دارای امتیازاتی خواهد شد و این مسئله غیر قابل انکار هست. اما همین کسب امتیاز از تبدیل پایان نامه به کتاب و چاپ کتاب از پایان نامه پیچ و خم های فراوانی دارد که اگر دوستان بدان آشنا نباشند و یا در دام موسسات شیاد و برخی ناشرین سودجو گرفتار شوند شاید نه تنها امتیازی بدست نیاورند بلکه امکان دارد در روند تبدیل پایان نامه به کتاب و یا چاپ کتاب از پایان نامه اثر خود را نیز از دست بدهند.قابل توجه کلیه دوستانی که قصد چاپ کتاب و تبدیل پایان نامه ی خود به کتاب و یا چاپ کتاب از پایان نامه ی خود را دارند و میخواهند با چاپ کتاب رزومه دکترای خود را تقویت کنند(فارغ التحصیلان کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکترا و اساتید دانشگاه ها و استاد یاران محترم و نویسندگان و ...)لطفا قبل از تبدیل پایان نامه خود به کتاب و جزوه درسی خود به کتاب و چاپ آن و یا چاپ هرگونه کتاب مطالب زیر را به دقت مطالعه فرموده تا با کسب آگاهی نسبی از شرایط چاپ کتاب و تبدیل پایان نامه به کتاب و همچنین ترفندهای ناشرین در چاپ کتاب و احیاناً فریب شما با مواردی واهی همچون نام انتشارات یا تعداد کتابهای منتشر شده و استخراج تخصصی کتاب از پایان نامه و داشتن کادری کامل از دکترا در تمامی رشته ها برای استخراج تخصصی کتاب از پایان نامه و بسیاری مسائل کذب و ففریبنده دیگرپیشگیری کنید.

این تبدیل پایان نامه به کتاب و چاپ کتاب از پایان نامه ها باعث شده تا مراکز خرید و فروش پایان نامه مثل یک غده سرطانی در جامعه زیاد شوند که عمده ی خوراک این موسسات از سوی افرادی تامین میشود که بدون تحقیق و شناخت اقدام به چاپ کتاب و یا تبدیل پایان نامه به کتاب از طریق موسسات و یا برخی ناشرین سود جو مینمایند.

برخی ناشرین و یا موسسات برای دریافت وجوهات بیشتر از شما زمان چاپ کتاب از پایان نامه و تبدیل پایان نامه به کتاب ادعاهایی دارند مبنی بر اینکه تبدیل پایان نامه به کتاب و استخراج کتاب از پایان نامه یک کار تخصصی است و نیاز به دانش و تجربه ی خاصی دارد ، خدمت دوستان باید عرض شود که چاپ کتاب از پایان نامه در اکثر کشور ها مرسوم بوده زیرا یکی از مراکز مهم تولید دانش در جامعه دانشگاهها بود و یکی از راههای بسط دانش تولید شده در دانشگاه در میان مردم و جامعه کتاب میباشد.صرفنظر از اینکه میزان مطالعه در جامعه ی ما با دیگر نقاط جهان قابل مقایسه نیست ولی بازهم کتاب برای قشر مدیران و متخصصان جامعه جایگاه ویژه خود را دارد.دوستان باید در نظر داشته باشند که نوشتن کتاب ابتدا یک پیش نویس نیاز دارد که شما میتوانید به پایان نامه ی دانشگاهی خود به عنوان پیش نویس تهیه ی کتاب نگاه کنید و مطالب ی که به نظرتان برای یک کتاب زیاد است را حذف نموده یا در متن کتاب خلاصه وار بگنجانید.البته در ادامه روند تبدیل یک پایان نامه به کتاب را برایتان مبسوط توضیح خواهیم داد.مطلب بعد که دیده شده ناشرین و یا موسسات فرصت طلب در اینجور مواقع بیان میکنند این است که اگر کتابتان از پایان نامه باشد اساتید روز مصاحبه ی دکترا به شما ایراد می گیرند و نمره به شما نمیدهند.باید در جواب این دوستان به عرض شما برسانم که اولا اساتید در روز مصاحبه کتابتان را نخواهند خواند . (چون قرار نیست ارزش علمی کتاب را مورد بررسی قرار دهند. مسلما پایان نامه ای که دفاع شده و از چند استاد نمره ی تائید گرفته ارزش علمی دارد.البته این حرف بدان معنی نیست که در تبدیل پایان نامه به کتاب وسواس نداشته باشید چون شما وقتی یک کتاب از خود به چاپ میرسانید برای دانش و تجربه ی خود یک ویترین میسازید . منظور ما این است که استرس نداشته باشید)ثانیا برای دادن نمره ی کتاب صرفا چاپ کردن کتاب مرتبط با رشته ی شما مهم است منبع اولیه ی کتابی که تهیه کردید مورد سوال نخواهد بود ثالثا خود اساتید نیز مطمئن باشید از روند چاپ کتاب از پایان نامه مطلع هستند و درصورتیکه امتیازات مربوط به مقالات و کتاب خود را برای رسیدن به کرسی تکمیل نکرده باشند صد در صد نام خودشان را روی کتاب داشنجویانی که با آنها در سمت استاد راهنمایی همکاری داشتند درج خواهند کرد.همانند زمانیکه شما مقاله چاپ میکنید .(بعضا از پایان نامه مقاله هم استخراج کرده و در مجلات علمی برای گرفتن نمره مقاله اقدام مینمایند که در این مورد باید نام استاد راهنما اول هم ذکر شود)در زمان تبدیل پایان نامه به کتاب یک چیز را بخاطر داشته باشید و آن هم این است که ناشر یا موسسه مطلبی به مطالب شما اضافه نکند.چون در این صورت حتما کتاب و اثر شما را خواهد فروخت.

دوستانی که جهت کسب امتیاز و رزومه برای مصاحبه دکتری میخواهند اقدام به چاپ پایان نامه خود به صورت کتاب نمایند در نظر داشته باشند ویراستاری کتاب به دو صورت عمومی ( از جهت نگارش و غلط املایی ) و ویراستاری فنی ( از بعد تخصصی موضوع کتاب و بار علمی و محتوای فنی کتاب ) میباشد ، که ویراستاری فنی و تخصصی پایان نامه ایی که در دانشگاه با نمره بالا قبول شده و از زیر ذره بین اساتید صاحب فن به خوبی گذشته الزام صد در صدی ندارد و فقط بایستی سبک جمع آوری فصول پایان نامه تغییر یابد که آن هم نیازمند تخصص و دانش دیگریی نمی باشد و خود شما به راحتی میتوانید آنرا انجام دهیدودرصورت عدم انجام به دلیل مشغله و نداشتن وقت و یا دلایل دیگر این انتشارات بدون دریافت هزینه ایی استخراج و صفحه آرایی کتاب شما را انجام خواهد داد. ولی اگر قصدتان از چاپ پایان نامه به صورت کتاب ارائه دادن آن به مرکزی خاص میباشد و نمی خواهید که از آن کپی برداری و سوء استفاده شود تا جایی که امکان دارد در مطالب اصلی پایان نامه خود و فصول آن تغییری ایجاد نکرده تا در آینده دچار مشکلات احتمالی نشوید.

جهت تبدیل یک پایان نامه به کتاب بایستی موارد زیر را رعایت نمود:

1- در فایل پایان نامه تمامی لغاتی که اشاره به پایان نامه بودن و یا گزارش کار بودن و یا پروژه تحقیق بودن دارد را با کلماتی که اشاره به کتاب بودن اثر دارد جایگزی نمود.(مثال : سعی شده تا در این پایان نامه به تاثیر...سعی شده در این کتاب به تاثیر...)

 

2- بخشهای مربوط به نتیجه گیری و گزارشات کلاسی و درسی حذف و یا با اندکی تغییر در نگارش به گزارشی جامع با جامعه آماری بزرگتر تبدیل شود.

3- کلمات اشاره کننده به استاد راهنما ، استاد مشاور و غیره حذف گردد.

4- براساس موضوع و نوع پایان نامه و رشته تحصیلی برخی پایان نامه ها دارای فصول فرضیه و نتیجه گیری و یا پیشنهادات میباشند که با توجه به هدف شما از چاپ کتاب هم میتوانید حذف کرده و یا با اندکی تغییر چاپ نموده و هم میتوانید بدون تغییر ثبت اثر کرده و به چاپ برسانید .

5-بخش مقدمه اثر خود را به اساتید زبر دست دانشکده خود سپرده تا هم از تجربه آنها در سنگیتر نمودن بار علمی اثر خود بهره برده و هم در کتاب خود قید نمائید با مقدمه استاد... ( نام بردن اساتید معتبر در روی جلد کتاب و در صفحه شناسنامه کتاب به عنوان مقدمه باعث افزایش اعتبار علمی کتاب شده و این امکان نیز وجود دارد تا ازسوی اساتید به دانشجویان جهت مطالعه و خریداری معرفی شوند)

6- مهمترین بخش و آخرین بخش در تبدیل یک پایان نامه به کتاب بخش صفحه آرایی و طراحی جلد میباشد که بخش صفحه آرایی با تبحر و سلیقه یک صفحه آرا مرتبط بوده و طراحی جلد اثر را حتما خود شما ایده و نظر دهید زیرا سابقه شما در رشته تحصیلی خود به مراتب از سابقه طراح بیشتر میباشد و شما مطمئناً میتوانید تاثیر مثبت فراوانی داشته باشید.

دوستانی که در این انتشارات اقدام به چاپ کتاب خود مینمایند بدون در نظر گرفت تیراژ میتوانند جهت معرفی و تبلیغ و فروش کتاب خود به راحتی از امکانات سایت فروشگاه اینترنتی این انتشارات (www.hanistore.ir)بهره برده و عواید حاصل از فروش کتاب خود را دریافت نمایند